Gabinet stomatologiczny

Dagmara Orlik-Grabowska

Lekarz dentysta

Anna Kęckiewicz

Lekarz dentysta

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego mieszczącego się przy alei Armii Krajowej 32 w Płocku, gdzie codziennie dokładamy wszelkich starań, by nasi Pacjenci otrzymywali opiekę stomatologiczną na jak najwyższym poziomie. Dbanie o zdrowie oraz edukowanie innych, jak to robić jest naszą największą pasją.

Wykorzystanie naszej wiedzy i umiejętności pozwala nam na tworzenie zdrowych, harmonijnych oraz trwałych uśmiechów. Dzięki temu nasi Pacjenci zyskują pewność siebie oraz zdrowie całego organizmu.

Zaprojektowaliśmy nasz gabinet stomatologiczny w taki sposób, by spełniał najwyższe oczekiwania i zróżnicowane potrzeby Pacjentów. Stale inwestujemy w jego rozwój, byśmy zawsze mogli zapewnić Wam zaawansowany technologicznie sprzęt, najnowsze techniki dentystyczne i najwyższe jakościowo materiały. Szanujemy czas naszych Pacjentów, dlatego wszystkie niezbędne badania zrobicie na miejscu. Naszą ideą jest zapewnienie Pacjentom maksimum komfortu, dlatego leczymy bezboleśnie i w przyjemnej, relaksującej atmosferze. Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego my?

Podchodzimy indywidualnie do każdego Pacjenta, zawsze szukając przyczyny problemu, by mógł wrócić do zdrowia i cieszyć się pięknym uśmiechem na długo. Nasz profesjonalny zespół składa się ze specjalistów różnych dziedzin, dzięki czemu możemy Was leczyć sprawnie i kompleksowo.

Profesjonalny
zespół

Miła, rodzinna
atmosfera

Kompleksowe
leczenie

Cieszymy się wyjątkową renomą

Opinie o pracy Smile Up

Umów wizytę w Smile Up!

Skontaktuj się

Nasz adres

Smile Up Stomatologia

Anna Kęckiewicz, Dagmara Orlik-Grabowska

Al. Armii Krajowej 32, 09-410 Płock

Godziny otawrcia:

pon. - czw: 09:00 - 18:00
pt: 09:00 - 16:00
sob. - niedz: nieczynne
godziny przyjęć chirurga: wtorek od 18:30

Adres email

smileup@op.pl

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Zapraszamy do umówienia wizyty w naszym gabinecie. Wypełnij
formularz i skontaktujemy się z Tobą.